Vedomostný kvíz pri príležitosti Európskeho roka železníc, 1.- 8. marca

Knižnica pri príležitosti Európskeho roka železníc pripravila vedomostný kvíz Železnice v regióne Nové Zámky.

Rok 2021 je vyhlásený ako Európsky rok železníc. Novozámocká železnica ako i ostatné železnice v regióne zohrali významnú úlohu v histórii okresu a boli hybnou silou jeho hospodárskeho rozmachu. Preto sme pripravili kvíz, ktorý ponúkame potenciálnym kvíz majstrom na vyplnenie. Názov: Železnice v regióne Nové Zámky – vedomostný kvíz pri príležitosti Európskeho roka železníc 2021.

Podmienky kvízovej online súťaže:

• súťaž prebehne od 1. do 8. marca 2021
  • správne odpovede na otázky treba zaslať do 9. 3. 2021 na e-mailovú adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript (príklad: 1f, 2d atď)
  • vyhodnotenie súťaže bude 10. 3. 2021 s uvedením správnych odpovedí
  • za správne odpovede na všetky kvízové otázky dostanú prví traja výhercovia na svoju e-mailovú adresu PREUKAZ oprávňujúci na ročný zápis do knižnice zdarma

Plagát (kvíz) na stiahnutie (pdf)

Vyhodnotenie kvízovej súťaže (pdf)