Donáška do domu

Knižnica Antona Bernoláka v Nových Zámkoch pre Vás pripravila DONÁŠKU DO DOMU: pre zdravotne znevýhodnených čitateľov a držiteľov preukazu ZŤP s platným čitateľským preukazom.

1. KROK
    Ak nie ste registrovaní používatelia - vyplnenie registračného formulára pri prvej donáške. Bližšie informácie poskytneme na tel. č. 035/6 400 385.
  2. KROK
    Zadanie objednávky na tel. č. 035/6 400 385 denne od 13:00 do 15:00 hod.
    Maximálny počet objednaných kníh: 4 ks
    Možnosť objednania aj zvukových kníh.
    Výpožičná doba: 1 mesiac
    V prípade ak žiadané knihy sú požičané, alebo ich knižnica nemá, poskytneme iné - podobného žánru.
  3. KROK
    Donáška bude prebiehať 1 krát mesačne, vždy v prvý pondelok v mesiaci v čase od 9:00 do 13:00 hod. Prosíme Vás aby ste sa v tomto čase zdržiavali na adrese!
  4. KROK
    Výmena knižných titulov bude realizovaná vždy pri donáške nových žiadaných kníh.

Zriaďovateľom Knižnice Antona Bernoláka v Nových Zámkoch je Nitriansky samosprávny kraj.

Plagát: