Veľkí a malí kamaráti si čítajú 2021 - vyhlásenie výsledkov

Dňa 29.6.2021 sa v spoločenskej sále Knižnice Antona Bernoláka konalo slávnostné vyhlásenie výsledkov čitateľskej súťaže "Veľkí a malí kamaráti si čítajú". Tento rok sa žiaľ korunovácia kvôli nepriaznivej epidemologickej situácii nekonala, no napriek tomu máme víťazov! Stali sa nimi naši šiesti finalisti, ktorí získali čestné uznania za účasť a malý knižný dar z rúk úradujúcej kráľovnej čitateľov - Nadi Ďurišovej. Všetkým srdečne gratulujeme a ďakujeme za dlhoročnú čitateľskú vernosť!

Ocenenia získali: Eva Ostrolucká a Michal Filo zo ZŠ Nábrežná, Lukáš Červený z CZŠ, ako aj Lea Hangyová, Samuel Hangya a Nina Juríková zo ZŠ Devínska, ktorí sa vyhlásenia výsledkov nemohli osobne zúčastniť. Želáme krásne prázdniny a veľa nových čitateľských zážitkov!

Foto ocenených:

IMG_20210629_160421.jpg