PODUJATIE ZRUŠENÉ! Vplyv myslenia na zdravie - Funkčná psychosomatika

Nitriansky samosprávny kraj a Knižnica Antona Bernoláka v Nových Zámkoch Vás pozývajú na podujatie "Vplyv myslenia na zdravie - Funkčná psychosomatika" s Antoniou Krzemieňovou.

Detaily podujatia:

• 24. marca 2020 PODUJATIE JE ZRUŠENÉ - NEKONÁ SA
    10:00 - prednáška pre stredné školy
    17:00 - prednáška pre verejnosť
  • Knižnica Antona Bernoláka v Nových Zámkoch, Turecká 36, spoločenská sála

Dnes už takmer nik nepochybuje o vplyve myslenia na zdravie. Je choroba náhoda? Alebo si vieme svoje zdravie zodpovedne ovplyvniť? Aké sú priame súvislosti medzi myšlienkou - emóciu a našim fyzickým zdravím Vám prednesie vyhľadávaná psychosomatička Antonie Krzemieňová, autorka mnohých kníh o vplyve myslenia na zdravie človeka. Antónie je vlastníčkou patentovaného prístupu k zdraviu Funkčná psychosomatika. Funkčná psychosomatika v sebe spája lekársku vedu, embryológiu, psychológiu, typológiu a pracuje s poznatkami o ľudských potrebách.

Stretnutie bude ukončené autogramiádou a predajom autorkiných kníh.

Pozvánka k podujatiu:

2020_03_24_psychosomatika_2_rgb.jpg