ČITATEĽSKÝ KLUB BABYNEC ČITATEĽSKÝ KLUB PUELLA LITERÁRNY KLUB GENERÁCIE SCI-FI KLUB ORION KLUB KREATÍVNEJ TVORBY

ČITATEĽSKÝ KLUB PUELLA

Čo je Čitateľský klub Puella

• Čitateľský klub Puella je klub pre tínedžerov, ktorí chcú zažiť niečo nové!

Čo vám Čitateľský klub chce ponúknuť

• Ponúkame ti priestor, v ktorom sa o svojich pocitoch z prečítanej knihy alebo o čomkoľvek , čo ťa baví, môžeš pozhovárať. A to v príjemnej, komornej a priateľskej atmosfére. Pokojne so sebou vezmi aj svoje kamošky a kamošov.
  • Ponúkame ti možnosť, načrieť medzi stránky (nielen) young adult literatúry a spoznávať nové svety plné fantázie.
  • Budeme rady, ak svojimi myšlienkami oživíš stretká. Ale, keď sa rozhodneš len mlčať a užívať si chuť čaju alebo dobrej kávy v príjemnej spoločnosti, taktiež si vítaná.

Kde sa stretneme

• Čitateľský klub Puella nájdeš v Knižnici Antona Bernoláka v Nových Zámkoch na Tureckej 36, oddelenie beletrie. Slávka a Alenka, vedúce klubu, vám poskytnú  bližšie informácie.
  • Tel. číslo na oddelenie knižnice: 035/640 03 85

Stretávanie sa klubu

• Prvé stretko klubu je naplánované na 25. 9. 2019 o 16:00 h.
  • Ak ti to nevyhovuje, stačí ak nám zavoláš do knižnice alebo sa u nás zastavíš a dohodneme sa na čase, ktorý by ti viac sadol.
  • Budeme sa pravidelne stretávať raz za mesiac.
  • Na privítanie ťa bude čakať aj malé prekvapko.

Tešíme sa na Teba!

2019_puella.jpg