Stretnutie s autorom Norom Ölveckým

Nitriansky samosprávny kraj a Knižnica A. Bernoláka v Nových Zámkoch Vás pozývajú na stretnutie s NOROM ÖLVECKÝM, autorom románov: Na krídlach duše, Nečakaná diagnóza a Nebezpečná nákaza.

Detaily podujatia:

• 22. mája 2018 (utorok) o 16:30
  • Knižnica Antona Bernoláka v Nových Zámkoch, Turecká 36, spoločenská sála

O autorovi:

Noro Ölvecký pochádza z Nových Zámkov. V súčasnosti žije a pracuje v Nitre ako biológ a mikrobiológ. Je šťastným otcom dvoch detí. Rád chodí do divadla a cestuje. Písaniu sa aktívne venuje od roku 2011. Jeho prvý román Na krídlach duše vyšiel vo vydavateľstve Motýľ v roku 2014. Spracoval skutočný príbeh týranej ženy. Spisovateľ o knihe povedal: „Týmto príbehom chcem motivovať týrané ženy“. Ďalšie dva romány sú z medicínskeho prostredia. Spisovateľ je v ňom ako doma. Obe vyšli vo vydavateľstve BESTSELER. V roku 2015 vyšla Nečakaná diagnóza, ktorá striehne vo vode a zabíja. Nebezpečná nákaza v roku 2017. Jeho romány sú plné napätia a boja o život. Ako v nich tento boj dopadne?

Pozvánka k podujatiu na stiahnutie (pdf)