Fond na podporu umenia podporil projekty knižnice

Knižnica Antona Bernoláka v Nových Zámkoch v roku 2017 vďaka projektu Obnova a doplnenie mobiliáru knižnice, ktorý podporil FPU finančnou dotáciou 2 000 € zakúpila do spoločenskej sály nové stoličky, na výpožičné oddelenia kreslá, stolíky, detské vaky, komody, regále s cieľom skvalitniť, zatraktívniť interiér knižnice a zvýšiť komfort jej používateľom a návštevníkom.

Poďakovanie FPU patrí aj za podporu projektu Kniha, priateľ na každý deň, vďaka ktorému knižnica v roku 2017 obohatila knižničný fond o 652 kníh v hodnote 6 000 €. Knižné novinky sú používateľom sprístupnené na výpožičných oddeleniach.

Vyjadrujeme poďakovanie FPU umenia za podporu projektov a poskytnutie dotácií z verejných zdrojov.

Web Fondu na podporu umenia