Marec je mesiacom knihy aj v OC Aquario Nové Zámky

Zapojte sa do súťaže Moja NAJOBĽÚBENEJŠIA kniha a vyhrajte nákupné poukážky do Panta Rhei na knihu podľa vlastného výberu a jeden z 3 čestných čitateľských preukazov na rok do Knižnice Antona Bernoláka v NZ.

Stačí keď prídete 1. marca 2015 do OC Aquario Nové Zámky v čase 15:00 – 18:00 so svojou obľúbenou knihou a priamo na mieste sa zaregistrujte do súťaže.

Pre talentované deti /vek 6 – 15 rokov/ je tu, v spolupráci s Knižnicou Antona Bernoláka v NZ, prehliadka v prednese poézie a prózy. Prihlásiť sa môžeš priamo na mieste konania prehliadky.

Počas trvania akcie na všetkých čaká bohatý sprievodný program: krst knihy Zajko Hrajko a jeho kamaráti z farmy, divadielko pre najmenších, kurz kreatívneho písania a tvorivé dielne.

Nezabudnite v Aquariu Nové Zámky je 1. marec od 15,00 – 18:00 venovaný láske ku knihám.

Fotogaléria: