Čítame s Osmijankom (8. ročník)

Osmijanko Logo

8. ročník celoslovenskej čitateľskej súťaže Čítame s Osmijankom – pridaj sa aj ty! (Školský rok 2011/2012)

Vážení pedagógovia, knihovníci, milí naši kamaráti, Osmijanko má sviatok! Už osem rokov podporuje prostredníctvom súťaže čítanie dobrých kníh. Ten ôsmy, jubilejný, si nenechajte ujsť a zapojte sa do súťaže na vašej škole i v tomto školskom roku- pridajte sa k Osmijankovi!

Prihlášky posielajte do 18. októbra 2011 na adresu knižnice alebo Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Cena súťažného zošita: 0,20 €

Pravidlá súťaže:

Súťaž je určená žiakom základných škôl vo veku 7 – 12 rokov. Prebieha od novembra 2011 do konca apríla 2012. Základným motívom súťaže je čítanie ako hra. Súťaží sa prostredníctvom súťažného zošita, ktorý musí mať každý súťažiaci. Zošit obsahuje osem literárnych hádaniek. Hravou formou zoznamujú deti s hodnotnými dielami slovenskej i svetovej literatúry a zároveň poskytujú motiváciu a inšpiráciu k vlastným tvorivým aktivitám.

Uzávierka súťaže je 30. apríla 2012.

Tešíme sa na všetkých čitateľov, pretože čítať s Osmijankom sa oplatí!

• Fotogaléria z predošlého roka: