Alžbeta Vadkerti-Havranová, prezentácia výtvarných techník a predstavenie básnickej zbierky

• Kedy 25. júna 2011 o 17:00
  • Kde Knižnica Antona Bernoláka v Nových Zámkoch, Turecká 36, spoločenská sála knižnice

Knižnica A. Bernoláka v Nových Zámkoch a Literárny klub Generácie Vás srdecne pozývajú na prezentáciu výtvarných techník: malovanie, výroba šperkov a predstavenie básnickej zbierky Alžbety Havranovej podujatie sa uskutocní 25. júna 2011 o 17:00 hod. v spolocenskej sále KAB na Tureckej ulici 36 v Nových Zámkoch.

Alžbeta Vadkerti-Havranová sa venuje výtvarnej a literárnej tvorbe, prezentovala svoju tvorbu na celoslovenskej prehliadke umeleckej tvorivosti pedagógov Chalúpkovo Brezno. Od roku 1994 absolvovala viacero spoločných i samostatných výstav za spoluúčasti zahraničných maliarov. Vo svojej literárnej tvorbe vždy venuje časť deťom. Publikuje príležitostne v rôznych periodikách, v tlači, v posledných rokoch i na stretnutiach umelcov formou diskusných večerov v Kaplnke Corpus Christi v Bratislave a tiež každoročne v deň patróna umelcov “ Fra Angelico” uskutočňovaných Radou Konferencie biskupov Slovenska v kostole sv. Jána z Mathy na Župnom námestí v Bratislave.