Čítame s Osmijankom (7. ročník)

Vážení pedagógovia, milí Osmijankovi kamaráti,

zapojte sa do súťaže na vašej škole i v tomto školskom roku - pridajte sa k Osmijankovi!

Tešíme sa na všetkých čitateľov, pretože, kto rád číta, nikdy nie je sám!

Prihlášky do súťaže posielajte do 28. októbra 2010 poštou alebo E-mailom.

Čítame s Osmijankom – pridaj sa aj ty!!

VII. ročník veľkej dobrodružnej čitateľskej hry Čítame s Osmijankom – pridaj sa aj ty, ktorú pripravuje nezisková organizácia Osmijanko pre žiakov nižších tried ZŠ pokračuje. Veríme a zároveň pozývame pedagógov, aby prišli na spestrenie literárnych hodín, a možno tak trošku obohatili deti o lásku ku knihe, k umeniu a materinskej reči. Súťaž je vhodnou motiváciou pre začínajúcich čitateľov. Každý súťažiaci musí mať svoj pracovný zošit, ktorý si môžete objednať prostredníctvom knižnice, alebo priamo e-mailom: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript do konca októbra 2010.

Cena za 1 ks súťažného zošita je 0,20 eur.

Propozícia súťaže:

• súťaž je prevažne určená žiakom vo veku 8 – 12 rokov